Logotipų kūrimas

Logotipas - tai svarbus įmonės arba produkto atpažinimo faktorius. Tinkamai sukurtas logotipas, patekęs į klientų akiratį sukels šiltus jausmus, pasitikėjimą, ir ilgai įstrigs kliento atmintyje. Įmonės, turinčios logotipą pasiekia daugiau pardavimų, nes atrodo patikimiau, kokybiškiau ir šiuolaikiškiau. Na o produktą, neturintį savo prekinio ženklo, visi sunkiai įsivaizduojame.

 

 vienkartinis mokestis

LOGOTIPAS

Kūrinys jums, sukurtas jūsų rankomis.

Paprastas procesas

PAPRASTAS PROCESAS

Naudodami Denovo Logo logotipų kūrimo įrankį visiškai paprastai sukursite gražų logotipą. Įrankis nereikalauja visiškai jokių dizaino įgūdžių

Lankstumas

LANKSTUMAS

Nors įrankio valdymas yra visiškai paprastas, jis nepraranda nei dalelės lankstumo. Denovo Logo įrankio pagalba įmanoma praktiškai viskas, ko reikia gražiam logotipui sukurti.

Grafiniai resursai

GRAFINIAI RESURSAI

Denovo Logo įrankyje rasite viską, ko reikia gražiam logotipui sukurti - nuo logotipo simbolių iki plataus šriftų pasirinkimo. Jums niekada nereikės šių resursų ieškoti patiems.

Jūsų kūryba

JŪSŲ KŪRYBA

Galėsite didžiuotis, kad gautas logotipas - tai jūsų įdėtas darbas ir rezultatas. Jūsų logotipo autorius būsite jūs pats.

Kurti Logotipą

Logotipų kūrimo programa

 


220 
vienkartinis mokestis

INDIVIDUALUS LOGOTIPAS

Tapkite lengvai atpažįstamu savo rinkoje.

Individualus dizainas

INDIVIDUALUS DIZAINAS

Logotipą kuriame individualiai pagal kiekvienos įmonės veiklos pobūdį ir kliento nurodymus. Galite būti tikri, kad bendradarbiaudami sukursime tinkamiausią ir patraukliausią akiai prekinį ženklą jūsų verslo modeliui.

5 logotipo pavyzdžiai

5 LOGOTIPO PAVYZDŽIAI

Kad lengviau suprastume jūsų viziją, sukursime 5 logotipo pavyzdžius pagal pirminį jūsų pateiktą apibūdinimą. Tuomet galėsite išsirinkti labiausiai patikusį variantą ir iš jo kursime galutinį logotipą.

Korekcijos

KOREKCIJOS

Visuomet maloniai priimame visas jūsų pastabas dėl logotipo ir pakoreguojame jį pagal jūsų skonį. Korekcijų kiekis nėra griežtai ribojamas, tačiau esant labai dideliam korekcijų kiekiui galutinė logotipo kūrimo kaina gali didėti.

Gražaus ir profesionalaus logotipo kūrimas

 

 

vizitinės kortelės su logotipu maketavimo pavyzdys

Pagerinkite įvaizdį

Mūsų komandos logotipų kūrimas yra profesionalaus lygio, kurdami atsižvelgianme į kliento poreikius ir logotipo psichologinės sąveikos su žmogumi principus. Pagal kliento pageidavimus ir logotipo paskirtį, jie gali būti įvairaus stiliaus: minimalistiniai, prabangūs, retro, ateities stiliaus, abstraktūs, animaciniai ir 3D formos.

 

 

KELETAS MŪSŲ DARBŲ

logotipas, logotipu kurimas vilnius
logotipas, logotipu kurimas vilnius
logotipas, logotipu kurimas vilnius
logotipas, logotipu kurimas vilnius
logotipas, logotipu kurimas vilnius
logotipas, logotipu kurimas vilnius
logotipas, logotipu kurimas vilnius
logotipas, logotipu kurimas vilnius

 

Pasiruošę?

Pateikite užklausą ir jau per 5 darbo dienas logotipą turėsite savo el. pašto dėžutėje, pilnai paruoštą naudoti.