SEO paslaugos

Gana slėptis. Pasirodykite savo klientams.

Daugeliui verslų SEO paslaugos (anglų k. trumpinys Search Engine Optimisation) yra finansiškai efektyviauisias sprendimas norint pasiekti pastovų ir nuspėjamą verslo augimą, pritraukiant kokybišką klientų auditoriją į savo interneto svetainę. Mes įsteigsime tvirtą poziciją paieškos rezultatuose jūsų verslui, kad paleisti jūsų interneto svetainės potencialą nuo pavadėlio.

SEO paslaugos

Mes nutiesiame kelią tarp jūsų tikslinės auditorijos ir jūsų interneto svetainės

Orientuojamės į augimą

Siekiant padidinti jūsų interneto svetainės klientų srautą, mes siūlome profesionalias SEO paslaugas, pritaikytas pagal jūsų verslo modelį ir poreikius. Mes suprantame marketingo svarbą konkurencingoje šiandienos rinkoje. Būtent todėl mes susitelkiame ties kruopščiai suplanuotomis skaitmeninėmis strategijomis ir SEO paslaugomis, kad padidintume jūsų interneto svetainės projekto lankytojų skaičių, matomumą, ir konversijas.

Mes esame tam, kad nukreiptume jūsų tikslinę auditoriją tiesiai pas jus.

Klientai ieško jūsų

Interjero dizaineriai2.400 paieškų / mėn.
Plastikiniai langai6.800 paieškų / mėn.
Buitinė technika2.900 paieškų / mėn.
Maistas į namus10.400 paieškų / mėn.
Geodeziniai matavimai1.100 paieškų / mėn.
Sporto klubas4.400 paieškų / mėn.
Vasarinės padangos2.200 paieškų / mėn.
Butai Kaune12.100 paieškų / mėn.
Stalviršiai3.800 paieškų / mėn.
Sužadėtuvių žiedai3.900 paieškų / mėn.
Advokatai2.400 paieškų / mėn.
Maisto papildai2.100 paieškų / mėn.
Advokatai2.200 paieškų / mėn.
Miegamojo baldai2.400 paieškų / mėn.

SEO paslaugos, paremtos duomenimis ir efektyvia strategija

Google yra nr. 1 paieškos variklis, apdorojantis virš 91% visų internete įvykstančių paieškos užklausų. Mes pasirūpinsime, kad mūsų teikiamos SEO paslaugos užtikrintų, kad jūsų klientai paieškoje jūsų interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę matytų aukščiau nei jūsų konkurentus.

Mūsų SEO procesas

1.

Analizė

1.1.
SEO Auditas

Atliekame išsamų SEO auditą ir aptinkame optimizavimo problemas ir galimybes.

1.2.
Konkurentų analizė

Jūsų interneto svetainės paieškos pozicijų ir atgalinių nuorodų profilio palyginimas su jūsų konkurentais. Šią informaciją mes panaudosime jūsų paieškos pozicijų gerinimui prieš juos.

1.3.
Raktažodžių parinkimas

Atliekame išsamią jūsų raktažodžių analizę, atitinkančią jūsų verslą ir jo veikimo regioną.

1.4.
SEO strategija

Atlikus jūsų interneto svetainės SEO, raktažodžių ir konkurentų analizes, mes sukuriame optimalią ir logišką SEO strategiją, atsižvelgiant į jūsų biudžetą ir padėtį tarp konkurentų.

2.

Vykdymas

2.1.
Vidinis SEO

Nedelsdami šaliname visas aptiktas SEO klaidas ir sukuriame meta žymas, aprašymus, nuotraukų ALT apibūdinimus, ir schema.org struktūrą.

2.2.
Turinio vystymas

Optimizuosime ir sukursime jūsų interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės turinį, puikiai atitinkantį jūsų fokusuojamus paieškos raktažodžius, tuo pačiu išlaikydami teksto natūralumą ir estetiką.

2.3.
Atgalinės nuorodos

Surinksime kokybiškas atgalines nuorodas iš susijusių šaltinių su aukštu domeno autoritetu, kurios jums suteiks paieškos pozicijų pakilimą ir kokybiško lankytojų srauto.

3.

Palaikymas

3.1.
Ataskaitos

Kas mėnesį teikiamos automatizuotos, išsamios ataskaitos, detaliai apimančios aktualius SEO pakitimus ir naujų galimybių įžvalgas.

3.2.
Pozicijos palaikymas

Dėl aukščiausių pozicijų yra aktyviai kovojama. Mes visuomet būsime šalia ir stebėsime vykstančius pakitimus, ir prireikus juos negailestingai apginsime.

3.4.
Pasiūlymai ir tobulinimai

Pasiekus užsibrėžtus SEO tikslus, mes atidžiai stebėsime rinką dėl naujų galimybių, ieškodami naujų raktažodžių kurie jums bus pelningi, kad palaikyti pastovų jūsų verslo augimą.

3.3.
Šampanas

Kol jūs sunkiai dirbsite tvarkydamiesi su padidėjusiais klientų srautais, mes jūsų rezultatus švęsime. Na, negalite skūstis.

SEO paslaugų grafinė nuotrauka

D. U. K.

Per kiek laiko SEO paslaugos atneš rezultatus?

Reikalingas laikas aukštoms paieškos sistemų pozicijoms pasiekti stipriai priklauso nuo tokių faktorių, kaip raktažodžio konkurencijos lygis, jūsų interneto svetainės domeno autoritetas, ir verslo veiklos vykdymo regionas. Įprastai SEO paslaugos pasiekia planuotus rezultatus per 6 — 8 mėnesių laiko intervalą, kai tuo tarpu jūsų interneto svetainės lankomumas tolygiai kyla nuo pirmosios mūsų bendradarbiavimo savaitės. Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai ir mes pateiksime tikslų terminą rezultatams pasiekti jūsų verslui.

Ar SEO optimizavimas yra pigiau nei Google Ads?

Be jokių abejonių — taip. Daugeliu atveju, mėnesinė SEO paslaugų kaina yra apytiksliai tokia pat, kaip mėnesinė Google Ads reklamos kampanijos išlaikymo kaina, kai tuo metu SEO rezultatai pritraukia kelis kartus daugiau kokybiško klientų srauto už praktiškai tą patį biudžetą. Priešingai nei Gogle Ads, aukštos pozicijos paieškos sistemose ir toliau ilgą laiką pritrauks didelius srautus lankytojų, net jeigu nustosite naudotis SEO paslaugomis. Tačiau siekiant palaikyti aukštą interneto svetainės lankomumą, naudoti Google Ads reklamos paslaugas kol bus pasiekti SEO rezultatai yra gera praktika.

Ar mūsų turinys netaps perpildytas raktažodžių?

Interneto svetainių ir e. parduotuvių turinio natūralumui estetikai skiriame didelį dėmesį, tad dėl neorganiško įvaizdžio baimintis nereikėtų. Vadovaujamės praktika, kad rezultatą laikome pasiektu ne pritrauktą lankytoją į jūsų interneto svetainę, o jo pavertimą į jūsų klientą, todėl turinio estetika ir natūralumas mūsų SEO strategijoje yra esminis faktorius.

Susisiekite

Nesvarbu ar jūs ką tik pradėjote, ar esate įsitvirtinusi įmonė, mes padėsime jūsų verslui užimti aukštas pozicijas paieškos sistemose ir tapti matomais jūsų klientų auditorijai.

+ 370 6 588 6764   —  

Susisiekite

+ 370 6 588 6764   —  

Susisiekite su mumis dėl nemokamos konsultacijos ir mes aptarsime, kaip galime padėti jūsų verslui augti.